Nikah Şekeri Paketleme

Ülke ekonominin zorlaştığı bu dönemlerde nikah şekeri paketleme işi öğrencilerin ve ev hanımlarının sıkça tercih ettiği yöntemler arasında bulunmaktadır. Bu yazımızda ise sizlere nikah şekeri paketleme hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Kazanç sözlüğü ailesi olarak vereceğimiz bilgiler sayesinde evinizde düzenli olarak gelir sağlayabileceğiniz nikah şekeri paketleme işi sizlerin ek gelir elde etmenize yardımcı olacaktır. Özellikle kış aylarında evlerimizde vakit geçirdiğimiz dönemlerde evde ek iş yapmak birçoğumuzun işine gelen bir yöntemdir. Üstelik sitemizdeki diğer evde ek iş konulu makalelerimize de göz atabilir kendinize uygun olanı seçebilirsiniz.

Düğün ve nikah işlemlerinin gerçekleştiği bu dönemlerde nikah şekeri paketleme işi sıkça tercih edilmekte ve rövanş olarak ayakta kalmaktadır. Hayatımızda en önemli olan olaylardan birisi olan nikah merasiminin olmazsa olmazı nikah şekerini makineler aracılığıyla yapılmadığını biliyor muydunuz? Bunları çeşitli organizasyon şirketleri aracı kişiler sayesinde paketlenmesini sağlayıp sizin değerli misafirlerinize dağıtmanızı sağlamakta. Bizlerde bu yazımızda evde paketleme işi yapmanızı sağlayacağımız ufak tüyolar verip sizlere evde nikah şekeri paketleme işi nasıl yapılır bunu anlatacağız. Daha fazla vakit kaybetmeden nikah şekeri paketleme işi hakkında detaylara geçebiliriz.

Nikah Şekeri Paketleme İşi Nasıl Yapılır?

Nikah Şekeri Paketleme - Nikah Şekeri Paketleme İş İlanlarıPin

Pandemi döneminin yaşanması ile birçok firma ve işyeri verilen işleri maliyetleri kısmak adına artık evlere vermeye başladı. Bu sayede evde paketleme işleri de artış göstermiş bulunmakta. Bunun yanında nikah şekeri paketleme işi de evlere organizasyon şirketleri tarafından verilmektedir. Nikah şekeri işi nasıl yapılır onun detaylarına inelim.

Nikah şekeri ve bu tarz hediyelik eşya satan işyerleri bunları organizasyon şirketleri aracılığı ile bu ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Organizasyon şirketleri ise düğün ve nikah sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Nikah sahipleri tarafından alınan ürünlerin paketlemesini organizasyon şirketleri evde paketleme işi yapan kişilere dağıtarak bu kişilere kazanç elde ettirmektedir. Üstelik bu tarz organizasyon şirketleri sizlere farklı paketleme işleri de verebilir. Örneğin evde sabun paketleme işi gibi. Sabun paketleme işini de sitemizde detaylı olarak anlattık bu makalemizi okuduktan sonra ona da göz atabilir ve oradan da bilgi edinebilirsiniz. Evde nikah şekeri paketle işi nasıl yapılır sorusunun cevabını ise şöyle maddeler halinde açıklayabiliriz.

  • Evde nikah şekeri işi için öncelikle şehrinizdeki organizasyon şirketlerine göz atmalısınız. (Kaparo adı altında ücret talep eden firmalardan uzak durmanızda fayda var.)
  • Organizasyon şirketi sizlere üretmeniz için gerekli materyalleri temin edecektir.
  • Hazırlayacağınız ürünlerin örneğini sizlere teslim edeceklerdir.
  •  Verilen materyallere uygun olarak ürünleri paketlemelisiniz.
  • Size verilen süre içerisinde ürünleri hazırlayıp teslim etmelisiniz.
  • Temiz ve titiz olmalısınız. (Bu konu diğer işleri de almanızda yarar sağlayacaktır.)

Nikah Şekeri Paketleme İş İlanları

Hazırlamış olduğunuz nikah şekerlerinin hijyenik olarak hazırlanması son derece önemi bir husustur. Organizasyon şirketlerinin en çok dikkat ettiği özelliklerden birisi de budur. Nikah şekeri işi adı altında yaptığınız her ürünü hazırlarken eldiven maske gibi araç gereçlerden yararlanarak hijyenik bir çalışma gerçekleştirmelisiniz.

Bunun haricinde organizasyon şirketlerinin bir diğer önemsediği husus ise verilen işin zamanında teslim edilmesidir. Verilen işi en kısa sürede almış olduğunuz adet sayısına göre eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekmektedir. Üstelik bu durum işi ne kadar ciddiye aldığınızı da gösterecektir. Daha sonrasında iş almanızı da kolaylaştıracaktır. Örnek olarak aşağıdaki videoya göz atıp bu konu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

YouTube video

Evde Nikah Paketleme İşi Ne Kadar Kazandırıyor?

Evde ek gelir elde etmek isteyen yani evde paketleme işi yapmak isteyen bireyler öncelikle şunu bilmeli ki bu iş epey bir sabır isteyen bir iş olarak bilinmektedir. Sabır sahibi olan bireyler bu tarz işlerden asgari ücret üstü kazanç elde edebilir. Sabretmenizin sebebi yorucu olmasından kaynaklı olmayıp emek isteyen bir iş olmasından kaynaklanmaktadır.

Evde nikah şekeri işi ne kadar kazandırıyor sorusuna bir cevap olarak net bir şey söyleyememekteyiz. Kazancınızı anlaşacağınız organizasyon şirketleri belirlemektedir. Ancak şunu söyleyebiliriz ki evde nikah şekeri paketleme işi için paket başı ücret 0.35 kuruş ila 1TL arasında değişiklik göstermektedir.

Yani günlük olarak 200 paket çıkarttığınızda 70 TL ile 200 TL arası bir kazanç elde edebilmeniz mümkündür. Bu da aylık 2.100 TL – 6.000 TL arasında bir kazanç elde edebileceğinizi göstermektedir.

Ufak bir hesap ile alttaki tablo ile edeceğiniz gelir hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Çalışma Günü(Günlük) Paketleme SayısıHaftalık KazançAylık Kazanç
3 Gün200210 – 600 TL Arası840 – 1.200 TL Arası
5 Gün200350- 1.000 TL Arası1.400 – 4.000 TL Arası
7 Gün200490 – 1.400 TL Arası2.100 – 6.000 TL Arası
Nikah Şekeri Paketleme – Nikah Şekeri Paketleme İş İlanları

Bunun yanında organizasyon şirketlerinden bağımsız olarak da nikah şekeri paketleme işi yapabilmeniz mümkündür. Bunu nasıl yapacağız diye soracak olursanız şöyle anlatabiliriz. Öncelikle nikah şekeri paketleme malzemeleri satan bir işletme bulmalısınız. Daha sonra onunla anlaşıp oradan uygun fiyatlı olarak toptan ürün alıp bunları hazırlayabilirsiniz. Daha sonra hazırlamış olduğunuz ürünleri pazarlamak adına kendinize sosyal medya hesapları açmalısınız. Oradan ise satış işini gerçekleştirebilirsiniz. 1 liraya mâl ettiğiniz bir ürünü yüksek kâr ile satıp daha fazla kâr elde edebilirsiniz. Hem böylelikle kendinize ufak sermaye ile iş de kurmuş olursunuz.

Özet olarak nikah şekeri paketleme ve süsleme işi hakkında yapabileceğiniz yöntemlerden bahsettim. Sizin için uygun olan yöntemi tercih ederek evden para kazanma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri İşi Veren Firmalar

İşlerin yoğun olması sebebi ile iş veren organizasyon şirketleri bu işleri farklı kişilere vermektedir. Bu işleri çeşitli ilan siteleri ve birebir iletişim yöntemi ile evde nikah şekeri işi arayan kişilere vermektedir. Bu sayede hem işletme giderlerini düşürmüş olurlar. Hem de öğrenci ve ev hanımlarına evde ek gelir elde etmeleri için istihdam sağlamış olurlar.

Evde nikah şekeri işi veren firmalar hangileridir sorusunun yanıtını birkaç yöntemle anlatabiliriz. Böylelikle evde nikah şekeri işi veren firmalara erişmiş olup evde ek gelir elde edebilirsiniz. İnternette direkt olarak arama yaptığınızda bu tarz ilanlar ile karşılaşmanız zor olacaktır.

  • Bunun için ilk olarak arama motorunuza girerek “en yakın organizasyon şirketleri” olarak arama yapmalısınız.
Pin
Nikah Şekeri Paketleme – Nikah Şekeri Paketleme İş İlanları
  • Daha sonrasında çıkan ekrandan haritalar bölümüne tıklamalısınız.
Pin
Nikah Şekeri Paketleme
  • Sizlere en yakın olan organizasyon şirketlerinin iletişim adreslerine bu şekilde ulaşabilirsiniz.

Oradan sırasıyla aramalar gerçekleştirerek size uygun nikah şekeri paketleme işi veya farklı evde paketleme işi ilanlarını sorabilirsiniz.  

Evde Nikah Şekeri İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları

Bu işi veren organize şirketlerine ulaşma yöntemini evde nikah şekeri işi veren firmalar başlığımızda anlatmıştık. Nikah şekeri işi veren şirketlerin telefon numaralarını inceledikten sonra oradan firmalara erişim sağlayıp iletişim seçenekleri bölümünden numaraları tek tek arayabilirsiniz. Özellikle 0539, 0542 gibi kişisel numaraları aramayı tercih etmemenizi öneririz. Bunun yerine 0318, 0216 gibi kurumsal numaraları aramayı tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Bunun haricinde bulmuş olduğunuz organizasyon şirketlerinin adresleri de haritalar kısmında gözükmektedir. Sizlere yakın olan adreslere gidip yüz yüze iletişim kurmanız şirketler tarafından da güven kazanmanıza yardımcı olacaktır.

İşkur Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Bu işlemleri gerçekleştirip sizlere uygun nikah şekeri paketleme işi alamadığınız taktirde bu işten vazgeçmemenizde fayda var.  Çünkü nikah şekeri paketleme işkur aracılığı ile işkura başvuru yapabilirsiniz. İşkur bazı zamanlar İŞKUR üzerinden de evde ek iş imkânı sağlamaktadır. Bu yüzden evde nikah şekeri paket işi için başvuru sağlayabilirsiniz.

Kimler Evden Nikah Şekeri Paketleme İşi Yapabilir?

Nikah Şekeri Paketleme - Nikah Şekeri Paketleme İş İlanlarıPin

Ev hanımları, öğrenciler ve evde ek gelir elde etmek isteyen kişiler için herkesin gözde tercih olan evde nikah şekeri paket işi yaş fark etmeksizin herkesin yapabileceği bir iş modelidir. Öğrenciler genelde cep harçlığı çıkarmak için bu işi tercih ederken ev hanımları ise ev ekonomisine katkıda bulunmak ve boş vakitlerini değerlendirmek amacı ile bu işi tercih etmektedir.

Üstelik bu işi yapmak için belirli bir şehir kısıtlaması bulunmamaktadır. Türkiye’nin herhangi bir ilinde bile olsanız evde nikah şekeri işi veren organizasyon şirketleri ile iletişim kurarak bu işe sahip olabilirsiniz.

Bu konuda sizlere verebileceğimiz tavsiye ise öncelikle kendi şehrinizde bulunan firmalar ile çalışmanız olacaktır. Bir diğer husus ise kapora adı altında sizden para talep eden firmalardan uzak durmanız olacaktır. Unutmayınız ki hiçbir organizasyon şirketi bu tarz talepler ile sizlerden bir para talebinde bulunmamaktadır.

Son olarak evlere ek iş veren firmalar ile iletişim kurmak için bazı taktikler vereceğiz. Onların dikkatini çekmek için aşağıda bulunan YORUM YAP kısmına iletişim bilgilerinizi yazabilirsiniz. Evinden Ek İş Yapmak İsteyenler için kazancsozlugu.com olarak kesinlikle bir iş yada garanti vermemekteyiz. Sadece yaşadığınız şehirde ek iş veren firmalar ile iletişim kurmanıza yardımcı olmak için yazılarımızı yazmaktayız. Bunun haricinde bu işler hakkında çeşitli bilgiler vermek için buradayız. Yorum bölümüne Ad / Soyad / E-mail adresiniz ve ihtiyacınız hakkında bilgiler yazarak firmalara bilgi verebilirsiniz . Yorumlarınızda kesinlikle telefon numarası eklemeyiniz. Tüm yorumlar kontrol edilerek onaylanmaktadır.

Oyla post

“Nikah Şekeri Paketleme” üzerine bir yorum

Yorum yapın

2