Gmail Hesabı Satarak Para Kazanma 2022

Gmail Hesabı Açarak Nasıl Para Kazanırım?

Para kazanmak isteyen birçok kişi online çalışma düzeninde doğru ihtiyaçları belirler ve bu ihtiyaçları karşılamak için hamleler yapar. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesiyle sürekli olarak yeni ihtiyaçlar ortaya çıkmıştır. Gmail Satarak Para Kazanma işlemi de günümüzde çevrimiçi para kazanmak isteyen kişilerin uyguladığı bir yöntemdir. Gmail hesaplarını açan bu kişiler bu hesapları belirli bir ücret karşılığında satmaktadırlar. Bu satış işlemi genel olarak firmalara yapılmaktadır. Firmalar toplu bir şekilde mail adresi talep edebilecekleri gibi bireysel olarak da gmail alıcısı olabilmektedir.

Gmail Nedir, Gmail Nasıl Açılır?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte yazışmalar elektronik ortamda gerçekleşmektedir. Mail, bu yazışmaların kolay bir biçimde gerçekleşmesini sağlayan elektronik posta sistemine verilen kapsayıcı bir isimdir. Genel olarak kurumsal hesaplar ve iş yerleri için yaygın olarak kullanılan gmail platformundan görüntülü konuşma, takvim oluşturma, resim-belge-video saklama ve paylaşma işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik ücretsiz web posta hizmeti olan gmail’in hesabını da açmak oldukça kolaydır.

Öncelikle kişiler mail açmak için Gmail’den mi yoksa Outlook’tan mı yararlanılacağı belirlemelidir. Gmail üzerinden açılan mailler hem daha güvenilir hem de satışı daha kolaydır. Kullanımı ve hesap oluşturması için herhangi bir ücret ödenmesine gerek olmayan Gmail’e kaydolmak için öncelikle bir Google hesabı oluşturmanız gerekmektedir. Üstelik Kullanıcı adınızı ve şifrenizi belirledikten sonra hesabınızı YouTube, Google Play, Google Drive gibi birçok uygulamada kullanabilmeniz mümkündür. Açmış olduğunuz bu hesabı hem bilgisayardan hem de telefonlardan kullanabilirsiniz.

Gmail Satarak Para KazanmaPin
Gmail Satarak Para Kazanma

Gmail Hesapları Ne için Kullanılır?

Öncelikle bilinmesi gereken şey şu ki gmail Google’ın sunduğu ücretsiz bir e-mail hizmetidir. Kullanışlı bir arayüze sahip olan gmail uygulamasında 72 adet dil seçeneği bulunmaktadır. Bu sayede isteyen herkes pratik bir biçimde bu uygulamadan yararlanabilmektedir. Günümüzde aktif olarak kullanıcı sayısı yaklaşık olarak 6.2 milyar olan bu uygulama en çok tercih edilen mail uygulaması olarak birinci sırada yer almaktadır. Sistem üzerinden hem ekonomik hem de teknolojik olarak geniş kapsamlı elektronik posta işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. İletişimin yanı sıra kolay bir şekilde dosya aktarımı ve saklanması da gmail uygulamasının kullanışlı olmasını sağlamaktadır.

Gmail Hesabı Satarak Kaç Para Kazanabilirim?

Gmail hesabı satmak isteyen kişiler öncelikle bir network oluşturmalılardır. Bu iş ile ilgilenmek isteyen bireyler network üzerinden kurumlarla, bireylerle ve firmalarla iletişime geçerek satış işlemi sağlayabilir. Yani satıcı, alıcılarını kendisi belirleyebilmektedir. Vakit ayrılması gereken bir iş olmakla birlikte kişinin gün içerisinde açtığı gmail hesabına bağlı olarak da kazancı değişebilmektedir. Yani edinilen kazanç tamamen performansınıza bağlı olarak değişiklik gösterir. Mail alım satım işlemi Türkiye’de henüz yaygın olmadığı için hizmet alanı biraz düşüktür. Ancak kişiler günde 4-5 saat vakit ayırarak 100’e yakın hesap oluşturup bunları satıp yaklaşık olarak 70-150 TL arasında kazanç elde edebilmektedir.

Gmail Hesabı Satma Siteleri Nelerdir?

Gmail hesabı satarak para kazanmanızı sağlayacak birçok platform vardır. Görev siteleri de bunlardan birisidir. Görev sitelerinde kişilere yorum yapma, gmail açma, uygulama indirme ve puan verme gibi görevler verilmektedir. Kişiler bu görevleri yaptıkça para kazanabilmektedir. Bir diğer platform ise forum siteleridir. Bu sitelerde gmail almak isteyen kişiler ilan verip, satıcılar da bu ilanlara yanıt vererek satışını gerçekleştirebilirler. Aynı zamanda gmail satışı gerçekleştirmek isteyenler de bu forumlarda ilan verebilirler. Ayrıca sosyal mecralar üzerinden de (Facebook grupları, instagram sayfaları gibi) gmail satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Pin
Gmail Satarak Nasıl Para Kazanırım 2022

Sınırsız Gmail Hesabı Nasıl Açarım?

Mail hesabı açmanın herhangi bir sınırı bulunmamaktadır. Ancak güvenlik ihlali yaparsanız mail altyapısı tarafından mail açma işlemleriniz kısa süreliğine engel ile karşı karşıya kalır. Bu ihlallere takılmamak için mail hesabını doğru bilgiler ile açmak oldukça önemlidir. Bunun haricinde Sınırsız mail açmanın birkaç yöntemi daha vardır bunları sıralayacak olursak;

  • Youtube kullanmanız,
  • Geçici gmail açma sitelerinden yararlanmanız,
  • SMS onay sistemlerini kullanmanız,
  • Gmail mobil uygulamasını kullanmanız,
  • Portable tarayıcılar kullanmanız
  • Çeşitli emülatörlerden yararlanmanız,

Bu durumun önüne geçer.

Gmail Hesabını Kimler Alır ve Nerelerde Kullanır?

Mail hesabı satmak çoğunlukla Google’a, firmalara, bireysel kişilere ve tüzel kişilere yapılan bir işlemdir. Satılan gmail hesapları genellikle YouTube’da beğeni, abone ve yorum için kullanılabilirken herhangi bir firmanın satın aldığı hesaplar da genelde kendi firmalarını öven pozitif yorumlar için kullanılmakladır. Kısaca satışı gerçekleşen bu hesaplar firmalar ve kişiler tarafından kendi bünyelerini büyütmek adına kullanılmaktadır.

Bu diğer dikkatinizi çekebilecek konumuz olan Mail Okuyarak Para Kazanma makalesine de göz atmanızı tavsiye ederiz.

Oyla post

“Gmail Hesabı Satarak Para Kazanma 2022” üzerine bir yorum

Yorum yapın

2