Gerçek Para Kazandıran Oyunlar 2022

Para kazandiran oyunlar oynayarak para kazanılır mı? Kulağa hoş gelen bu cümle tüm oyun sever kullanıcıların merakla araştırma yapmış olduğu bir konu olarak son zamanlarda sıkça karşımıza çıkmakta. Konumuzu detaylıca anlatmadan önce meraklı ve oyun sever okuyucularımızın içini ferahlatmak adına şu cevabı verebiliriz EVET oyun oynayarak para kazanabilmeniz mümkündür. Sizlere bu makalede anlatacağımız para kazandiran oyunlar sayesinde hem oyun oynayıp hem de cep harçlığınızı çıkarabileceğiniz oyunlardan ve bu işlemleri nasıl gerçekleştirebileceğinizi anlatacağız. Yazımızın tamamını dikkatli bir şekilde okuduğunuzda para kazandiran oyunlar hakkında bütün bilgilere sahip olacağınıza emin olabilirsiniz.

Büyüklerimiz tarafından bu durum normal olarak görülmese de gerçek para kazandıran oyunlar sayesinde aktif olarak birçok oyun sever hatırı sayılır miktarlarda para kazanmaktadır. Sektöre yeni girmek isteyen oyuncular ise bu durum da endişe etmemelidir. Çünkü oyun oynayan kişiler bitmediği sürece bu yöntemle para kazanmak daima güncel kalacaktır. Üstelik bu işlemleri hem bilgisayar hem de mobil olarak gerçekleştirmeniz mümkündür. Para kazandiran oyunlar mobil ve Para kazandiran oyunlar pc olarak ikiye ayrılmaktadır. Sizin için uygun olan hangisi ise onu seçip para kazanma serüveninize adım atabilirsiniz.

Hangi oyunu oynayarak para kazanabilirim?

Oyun severlerin aklındaki soru hangi oyunu oynayarak para kazanabilirim oluyor genelde, bu soruya gerçek para kazandıran oyunlar serimizde; sizlere örnek verebileceğimiz birçok oyun seçeneğiniz olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz. Üstelik sizlere sıralayacağımız oyunlar için çeşitli yatırımlar yapmanıza bile gerek yoktur tamamen yatırımsız para kazandiran oyunlar listesi ile karşınıza çıkmaktayız. Buradaki yatırımınız tamamen oyuna vermiş olduğunuz emekten ve oyuna karşı olan becerilerinizden oluşmaktadır. Ne kadar çok emek o kadar çok para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

 • Counter-Strike: Global Offensive

Gerçek Para Kazandıran oyunlar serimize bu efsane oyun ile başlayabiliriz oyuna steam üzerinden erişim sağlayarak çeşitli kutu açılımları yapıp oyun içi skinler kazanarak bunları steam üzerindeki marketten satabilirsiniz. Oyun severler bu yöntem ile yüksek miktarlarda gelir elde edebilmektedir. Sizlerde bu yöntemi deneyip para kazanma şansınızı deneyebilirsiniz.

 • Metin 2

Geçmişin efsane oyunu olan metin 2 hala birçok oyun sever tarafından sevilerek oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Burada önemli olan oyun içi eşyalarınızdır. Gerekli oyun içi eşyaları edindiğinizde çeşitli slotlar kesip değerli eşyalar düşürerek bunları nakite çevirebilirsiniz. Çeşitli metin 2 forumları sayesinde bulunduğunuz oyun serverindeki kullanıcılara ulaşarak bu değerli eşyaları satabilir ve nakit para kazanabilirsiniz.

 • PlayerUnknown’s Battlegrounds

PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununda para kazanmak için kısıtlı miktarda şansınız bulunmaktadır. Çünkü oyunda kazanmış olduğunuz ekipmanları bir başka kullanıcıya aktarmanız mümkün değildir. Bu yüzden kendinize ait olan hesabı bir başka kullanıcıya satarak para kazanabilirsiniz. Bunun yanında eğer ki iyi bir oyuncu iseniz bir başka kullanıcıyı para karşılığında rütbe atlatarak gelir elde edebilirsiniz.

Gerçek Para Kazandıran Oyunlar 2022Pin
Gerçek Para Kazandıran Oyunlar 2022

Oyun Oynayarak Para Kazanma 👈

Oyun oynayarak kazanılacak paranın miktarı elbette ki değişiklik gösterebilmektedir. Geçmişteki oyuncu kariyerinize baktığınızda kendinizi yeterli seviyede görüyor iseniz bu işten yüksek miktarlarda para kazanmanız oldukça yüksektir. Bazı oyun yapım şirketleri yapmış oldukları oyundan elde ettiği geliri kullanıcılarına çeşitli etkinlikler ve kampanyalar ile dağıtıyor olsa da oyun severler bu yöntemlerin dışında da para kazanabilmektedir.  Gerçek para kazandıran oyunlar makalemizde bizde bunu sizlerle paylamış oluyoruz. Oyuncular oyun içerisindeki çeşitli kıymetli eşyaları veya kendi oynadıkları hesaplarını diğer oyunculara satarak gelir para kazanabilmektedir. Bunun yanında oyun parası satan toptancılardan toptan olarak oyun parası satın alarak üzerine kâr koyup satışını da gerçekleştirebilmektedir.

Çeşitli oyun oynama siteleri, mobil oyunlar veya bilgisayar oyunları ile para kazanabilmeniz mümkündür. Oyun severler kendi zevk ve tercihlerine göre bu platformlardan birini seçip veya birden fazlası ile para kazanabilirler.  Para kazandiran oyunlar kategori fark etmeksizin birçok alanda bulunmaktadır. Örneğin spor oyunu oynayarak para kazanma , savaş oyunu oynayarak para kazanma , araba yarışı oynayarak para kazanma , macera oyunu oynayarak para kazanma bunlardan hangisi size uygunsa ilgili kategoride ki oyunu seçerek oyun maceranıza başlayabilirsiniz.

Oyun oynayarak para kazanma serüveninizdeki ilk adımı şu şekilde belirleyebilirsiniz öncelikle oyun oynayarak nasıl para kazanılır sorusunu kendi kafanızda cevaplandırmalısınız. Sizlere cevap olarak online oyunlar için geçerli olan şu özellikleri satabileceğinizi söyleyebiliriz.

 • Hesap yükseltip satmak (Rank, Level)
 • Oyun içi para kazanarak satışını gerçekleştirmek (Yang, GB)
 • Oyun içi değerli eşya satışı yapmak
 • Çeşitli değerli oyun içi kutu satışı yapmak
 • Çeşitli turnuvalara hazırlanıp onları kazanmak

Telefonda Oyun Oynayarak Para Kazanma

Bilgisayar ile haşır neşir olmayı sevmeyen ama mobil oyun düşkünü olan kullanıcılar para kazandıran mobil oyunlar hangileridir diye merak etmekte haklılar. Elbette onlara da bu konu hakkında bilgi vereceğiz. Vermiş olduğumuz bu bilgiler sayesinde hem telefonunuzda keyifli vakit geçirip hem de bu sayede para kazanabileceksiniz. Vermiş olduğumuz bu oyunlar sayesinde bir yerden bir yere giderken toplu taşıma araçlarında veya boş saatlerinizde bu uygulamalar ile para kazanabilmeniz mümkündür. O zaman para kazandiran oyunlar mobil başlığımızdaki oyunlara da göz atalım.

 • Mobile Legends: Bang Bang

Para kazandiran mobil oyunlar 2022 listesinin en başında Mobile Legends: Bang Bang bulunmakta. Bu oyun üzerinden para kazanmanın en kolay yolu hesabınızı yüksek seviyelere getirdikten sonra ücretsiz forum sitelerine üye olup satmak olacaktır. Çünkü hesap içi eşya aktarımı söz konusu değildir. Rankınız yüksek ise satış yapmanız daha kolay olacaktır. Bunun yanı sıra satışınızı hızlandıracak hususlardan birisi de hesabınıza ait olan karakterlerin güçlü olmasıdır. Bu durum satışınızı hızlandıracaktır.

 • Para Kazandıran Şeker Oyunu

Şeker oyunu oynayarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Birçok kullanıcı tarafından sevilerek oynanan Candy Crush Saga oyunu toplamda 100 milyonun üzerinde bir oyuncu kitlesine sahip bir oyun olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durum ise para kazandıran şeker oyunu Candy Crush Saga ‘yı güzel bir hale getirmektedir. Burada sahip olduğunuz hesabınızı yüksek seviyelere getirerek diğer oyunculara satabilmeniz mümkündür. Ama öncelikle epey bir sabretmeniz gerekiyor. Çünkü oyun ileriki seviyelerde epey bir zorlaşıyor. Ama sabrınız doğrultusunda Candy Crush Saga yani para kazandıran şeker oyunu sayesinde para kazanabilirsiniz.

 • Clash Royale

Birçok oyun sever tarafından sevilerek oynanan en güzel Supercell oyunlarından olan Clash Royale den para kazanmak da mümkündür. Kazanmış olduğunuz oyun içi karakterler ve güçlü bir ordu ile oyun sever kullanıcılara kendi Clash Royale hesabınızı satıp para kazanabilirsiniz.

 • Clash of Clans

Clash of Clans oynayarak para kazanma konusu birçok mobil oyun severin aklındaki soru olarak karşımıza çıkmaktadır. Para kazandıran mobil oyunlar denildiğinde aslında birçok kişinin aklına bu oyun gelir çünkü buradaki oyuncu kitlesi sürekli kendi klanlarını büyütmek için hesap alış satışı gerçekleştirmektedir. Kendinize ait birden fazla hesabı aynı anda oynayıp büyüterek bunların satışını gerçekleştirip para kazanabilirsiniz.

Para kazandiran oyunlar mobil başlığımızada burada son vermiş bulunuyoruz. Sizlere yukarıda vermiş olduğumuz para kazandiran oyunlar sayesinde nasıl para kazanabileceğinizi anlattık sizlerde yorumlarda hangi oyunlardan nasıl para kazanılabileceğini diğer kullanıcılar ile paylaşarak fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Merak ettiğiniz konuları da yorumlar kısmına belirterek bizlerden cevap alabilirsiniz.

Oyla post
Yorum yapın