Evde Paketleme İşi 2022 İletişim Bilgileri

Evde Paketleme İşi

Evde paketleme işi gününün büyük bir çoğunluğunu evde geçiren ve ek işe ihtiyaç duyanlar için en ideal işlerden birisidir. Bu iş modeli sayesinde emekliler, ev hanımları, öğrenciler ya da düzenli bir işte çalışıp ek iş arayan kişiler para kazanabilirler. Günümüzde işveren firmalar ve fabrikalar iş yerindeki maliyetlerini azaltmak adına evden paketleme işi vermektedirler. Bu işi genel olarak takı, kozmetik, tekstil gibi firmalar vermektedir.

Evde paketleme işi kolay bir iş modeli olarak düşünülebilir Ancak her işin kendine göre bir zorluğu da mevcuttur. Bunun haricinde hemen hemen herkes tarafından yapılabilir bir iş modelidir. Herhangi bir fiziksel güce ihtiyacınız bulunmaz. Anlaşma sağladığınız firmalar tarafından size paketleme yapacağınız ürün ve ürünün paketi, paketleme için ihtiyaç duyacağınız maket bıçağı, bant gibi malzemeler de gönderilmektedir. İşin durumuna göre belirli bir süre verilir, siz de verilen süre içerisinde paketlemesini gerçekleştirdiğiniz ürünleri teslim edersiniz. Yaptığınız işin durumuna, hızınıza göre kazanacağınız ücretler değişiklik gösterse de günde 2-3 saatinizi evde ek iş paketleme için kullanırsanız genel olarak aylık 3.500 TL kazanmanız mümkündür.

Evde Paketleme İşi Başvuru Formu

Evde paketleme işine başvurmak için tek yapmanız gereken bu işi veren firmaları cep telefonuyla aramaktır. İlgili firmalara telefon numaraları ile ulaştıktan sonra size verecekleri işin detaylarını konuşmalısınız. Örneğin günlük kaç ürün yapacağınızı, kaç günde teslim olacağını ve kargo maliyetlerini konuşmanız gerekmektedir. Bu işi sağlayan firmaların güvenilir olması oldukça önemlidir. Yazımızın devamında bu firmalardan bahsedilecektir. Bu firmalara özgeçmişinizi bırakmak için yorum yap kısmından yaşadığınız şehri, kaç kişinin bu işi yapacağını ve kısa özgeçmişinizi bizlere ulaştırabilirsiniz.

Pin
Evde Paketleme İşi 2022

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Güvenilir Mi?

Evden çalışma günden güne yaygınlık göstermektedir. Bu nedenle yeni iş sahaları da ortaya çıkmaktadır. Evde paketleme işi de bu yeni ortaya çıkan iş sahalarından birisidir. Akıllardaki en önemli sorulardan birisi de evde paketleme işinin güvenilir olup olmadığıdır. Bu durum çalıştığınız firmaya göre farklılık göstermektedir. Örneğin İŞKUR’daki evde paketleme işi ilanlarında tüm ilanların görüşmelerinin yüz yüze yapıldığı görülmektedir. Ancak herhangi bir sosyal medya platformu üzerinden sizden ‘’kimlik bilgilerinizi içeren’’ belgeler isteyen firmaların pek güvenilir olmadığını söylemek mümkündür.

Hiçbir firma sizden kimlik bilgilerinizi istemez. Sizden istenmesi gereken tek şey isim soyisim bilgileriniz ve ücretinizin yatırılacağı IBAN adresinizdir. Aynı zamanda anlaşma sağladığınız bir firma ile yazılı bir iş anlaşması imzalamanız sizin için daha iyi olacaktır. Bazı firmalar size bu iş için önden para istemektedirler. Gerçekten bu işi yapan firmalar sizden para almaz, bu iş için size para öderler. Bu nedenle bu gibi tuzaklara düşmemeye özen göstermelisiniz. Peki evde paketleme işi veren firmalar hangileridir? Haydi gelin şimdi onlara bakalım;

Evde Paketleme İşi Veren Firmalar Hangileridir?

Evden ek gelir sağlamak isteyen kişilere yönelik olan bu iş için belirli firmalara müracaat etmeniz gerekmektedir. Başvurduğunuz firmalar size başvuru formu göndermektedirler. Bu işi yapmak için tek yapmanız gereken bu firmalara ulaşmak ve bu formu doldurarak onlara ulaştırmaktır. Paketleme işi sağlayan firmaların hangileri olduğuna bakalım;

 • Defacto
 • LC Waikiki
 • Zara
 • Madame Coco
 • Koton
 • Bershka
 • Özdilek
 • English Home
 • İŞKUR
 • Mavi

Evlere paketleme işi veren firmaların telefon numaraları ile iletişime geçerek evde paketleme işi yapmak isteğinizi belirtmelisiniz. Bu firmalar sizin fason olarak çalıştıkları firmalara yönlendirecektir. Daha sonra başvuru formunu doldurarak yeni işinize sahip olabilirsiniz. Bu firmalara ek olarak matbaa firmaları, davetiye firmaları, nikah şekeri firmaları ve ambalaj firmaları ile telefon numaraları aracılığıyla iletişime geçmeniz daha fazla iş almanızda yardım sağlayacaktır.

Evde Hangi Paketleme İşleri Yapılır?

Evde paketleme işi maliyetsiz olmasıyla oldukça tercih edilen bir iştir. Yani yol ve yemek masrafınız bulunmamaktadır. Size verilen süre içerisinde istediğiniz zaman işe başlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey işinizi özenle yapmaktır. Evden hangi paketleme işleri yapılacağına gelecek olursak şu işleri yapmanız mümkündür;

 • Evden sabun paketleme
 • Nikah şekeri paketleme
 • Mum paketleme
 • Davetiye paketleme
 • Düğme paketleme
 • Maske paketleme
 • Kına paketleme
 • Pipet paketleme
 • Kına paketleme
 • Çorap paketleme
 • Yara bandı paketleme
 • Tel toka paketleme

Evde Toka Paketleme İşi

Evde toka paketleme işi için herhangi bir deneyim aranmamaktadır. Yapmanız gereken tek şey bu işi veren firmalarla anlaşmaktır. Anlaşma yaptıktan sonra firmalar size örnek ürün paketlemesi, tokaları ve paketleri, bu işi yapmanız için ihtiyaç duyacağınız malzemeleri göndermektedir. Sonrasında belirledikleri tarihler içerisinde paketlerinizi teslim etmeniz beklenmektedir. Ne kadar kazanılacağı konusu anlaşılan firmaya ve kişiye göre değişiklik gösterse de yaklaşık olarak paket başı 1 TL kazanmanız mümkündür. Eliniz hızlı ise aylık 1800 ila 5000 TL arasında bir kazancınız olacaktır.

Evde Sabun Paketleme İşi

Ek iş yapmak isteyenlerin ve boş zamanını değerlendirmek isteyenler mutlaka yapması gereken bir iş olan sabun paketleme işi sayesinde aylık 2000 TL ve üzerinde para kazanmanız mümkündür. Sabun firmaları ve sabun satışı gerçekleştirilen yerler tarafından verilen bu iş oldukça kolaydır. Bu firmalara ulaştığınız takdirde sizlere kutu içerisinde malzemeleri göndermektedirler. Sizin de özenli bir şekilde hazırladığınız paketleri, belirlenen tarihte işveren firmaya ulaştırmanız gerekir. Detaylı bilgiyi edinmek için Evde Sabun Paketleme İşi ile Para Kazanma adlı makalemizi de okuyup yorum yap kısmında kendiniz hakkında bilgi verebilirsiniz.

Pin
Evde Paketleme İşi ile Para Kazanma

Evde Çakmak Paketleme İşi

Çakmak, yanıcı ve yakıcı bir madde olmasından dolayı paketlemesi yapılırken oldukça dikkat edilmesi gereken bir üründür. Oldukça kolay bir iş olan çakmak paketleme işinde görüşme sağladığınız firma size belirli renklerde ve modellerde çakmaklar ve paketler gönderirler. Siz de modeline ve şekline göre çakmakları kategorize edip paketlemeniz gerekmektedir. Gönderilen ambalajlara her pakete 10 tane farklı renkte ürün koymaya özen göstermelisiniz. Çakmak paketleme işinden el çabukluğuna ve işlerin düzenine göre yaklaşık 2700 TL kazanabilirsiniz.

Evde Kına Paketleme İşi

Kına paketleme işini aile bütçesine katkı sağlamak isteyenler ve ek gelir elde etmek isteyen kişiler yapmaktadır. Kolay bir iş olduğu için her yaştan kişi bu işi yapabilmektedir. Önemli olan şey ise bu işi veren güvenilir bir iş veren bulmaktır. Bu işte size çuvallar halinde toz kına ve ambalajlar teslim edilir ve sizden de verilen ölçekler doğrultusunda paketlemeniz beklenir. Tek dikkat etmeniz gereken şey işverenin belirlediği ölçeği aşmamanızdır. Evde kına paketleme işinden paket başına 50 kuruş alırsınız. Günlük 150-200 kutu kına paketlediğiniz takdirde 75 ile 100 TL arasında kazanabilirsiniz. Kısaca bu işten aylık 2250-3000 TL para kazancına ulaşabilirsiniz.

Evde Kürdan Paketleme İşi

Gün geçtikçe evden çalışma imkanları artmaktadır. Kürdan paketleme işi ise evde kolay bir şekilde yorulmadan iş yapmanızı sağlamaktadır. 81 ilden herkesin yapabileceği bir iş olan kürdan paketleme işi için günlük 7-8 saatinizi ayırarak ayda 5000 TL’ye yakın para kazanmanız mümkündür. Kürdan sivri bir ürün olduğu için paketleme işlemini gerçekleştirirken özenli olmanız gerekir.

Evde Nikah Şekeri Paketleme İşi

Paketlediğiniz ürün bir gıda olduğu için çalışma yaptığınız ortamın temiz olması hijyen açısından oldukça önemlidir. Öncelikli olarak nikah şekeri imalatı yapan bir firma ile anlaşma yapmanız gerekmektedir. Bu işi aldığınız takdirde gerekli olan malzemeler kargo aracılığıyla tarafınıza teslim edilir. En az 3000, en fazla 5000 TL kazanabileceğiniz evde nikah şekeri paketleme işi paketlere süsleme yapmanız gerektiği için el becerisi gerektirmektedir.

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Çeşitli renk ve modeldeki telefon kılıflarını paketleyerek ek gelir elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken şey, anlaşma gerçekleştirdiğiniz firma tarafından size gönderilen telefon kılıflarını şeffaf ambalajlara yerleştirmektir. Teslim edilecek her bir paket başına 1 TL ödemesi vardır. Eliniz çabuk ve yaptığınız işleri titizlikle yapıyorsanız aylık 3000 TL kazanmanız mümkündür.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi

Evde plastik bardak paketleme işi veren bir firma ile görüştükten sonra eğer olumlu bir dönüş sağlandıysa sizden evinizin adresi istenecektir. Evinizin adresine; plastik bardak ve paketleyeceğiniz ambalajlar, eldiven ve hazırladığınız paketleri yerleştireceğiniz koli kargolanacaktır. Hazırladığınız paket başına 1 TL alırsınız. Günde 150 bardak paketlediğinizde ise aylık 6000 TL gibi bir parayı evde kolay ve zahmetsiz bir şekilde kazanabilirsiniz.

Evde Çorap Paketleme İşi

Evden çalışarak kazanabileceğiniz iş kollarından birisi de çorap paketlemedir. İşi aldığınız firma kadın, erkek, çocuk çoraplarını karışık bir şekilde size teslim eder ve sizden bunları ayırmanızı ister. Çorapları kadın, erkek ve çocuk olarak ayırdıktan sonra çorapları ayrı ayrı paketlemeye başlarsınız. Daha sonrasında çorapları size teslim edilen karton kutuya koyarken kutunun üzerine çorabın hangi kategoride olduğunu yazmanız gerekmektedir. Özen isteyen evde çorap paketleme işinden ayda 5000 TL kazanmanız mümkündür.

Evde Mandal Paketleme İşi

Evde mandal paketleme, oldukça basit bir ek iş modelidir. Firmalar size karışık şekilde mandallar gönderirler. Fakat sizden bu mandalları renklerinde göre ayırmanızı istemektedirler. Ayırma işini gerçekleştirdikten sonra mandalların yaylarını ve kırık olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Tüm bunları tamamladıktan sonra her pakete 10,20 ve 30 mandal gelecek şekilde yerleştirme yapmalısınız. Mandal paketleme işinden haftalık ya da aylık olarak ücret alırsınız. Bu işten kazancınız aylık 1200 ile 1500 TL civarındadır.

Trabzon Evde Çay Paketleme İşi

Trabzon evde çay paketleme işi veren birçok firma bulunmaktadır. Üretimler daimî olduğu için sektör hiç bitmemektedir. Üretimin ve dağıtımın hızlanması için de firmalar evlere iş vermektedirler.  Paketlediğiniz ürün çay olduğu için titiz davranmanız gerekmektedir. Mümkünse bone ile çalışmalısınız. İşinizi ne kadar titizlikle ve özenle yaparsanız o kadar fazla kazanırsınız. Evde çay paketleme işinden yaklaşık 3500-4000 TL kazanabilirsiniz. Bu işe sahip olmak için yapmanız gereken şey çay fabrikaları ile iletişime geçmektir.

Evde Pipet Paketleme İşi

Evde pipet paketleme işi yapan kişilerden firmaların beklediği tek şey hız ve titizliktir. Bu iş için pipet firmalarıyla telefon aracılığıyla iletişim kurabilirsiniz. Evde pipet paketleme işi size ciddi bir kazanç sağlar. İşverenin gönderdiği pipetleri her pakete 100 tane olacak şekilde yerleştiğiniz takdirde aylık 2500 TL kazanabilirsiniz.

Evde Küpe Arkası Paketleme İşi

Siz de evde küpe arkası paketleme işi yapmak istiyorsanız takı üreticileriyle irtibata geçerek başvuru formu doldurmanız gerekmektedir. Anlaşmış olduğunuz firma size monte edilmiş veya edilmemiş küpe arkalarını ve ambalajlarını gönderirler. Sizden beklenen şey ise bu kutu arkalarını eşleri düzgün olacak biçimde paketlemenizdir. Alacağınız ücret firmalara göre değişiklik gösterse de ortalama aylık 800 TL ile 1500 TL arasındadır.

Evde Yara Bandı Paketleme İşi

Yara bandı, üretimi çok seri olan bir ürün olduğu için paketlemesi için birine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç anlarında evden ek gelir elde etmek isteyen kişiler bu işi yapmaktadırlar. Yara bandı paketleme işi diğer işlere oranla biraz zahmet gerektiren bir iştir. Yara bandı, fabrikadan rulo şeklinde size teslim edilmektedir. Bu rulodaki yara bantlarını maket bıçağı yardımıyla kesmeniz gerekmektedir. Kestiğiniz yara bantlarını her pakete 10 tane gelecek şekilde paketlemelisiniz. Yerleştirmiş olduğunuz bu 10’lu paketlerden büyük koliye 20’şer ya da 30’ar tane koymalısınız. Yaptığınız her 10’arlı paket başından 1 TL kazanırsınız. Günde 100 tane yara bandı paketlediğinizde aylık 3000 TL kazanabilirsiniz.

Evde Çivi Paketleme

Çivi imalatı yapan fabrikalar işlerin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için paketlemelerin evde çalışan kişiler tarafından yapılmasını istemektedirler. Çivi de küçük ve keskin bir ürün olduğu için paketleme aşamasında oldukça dikkat edilmelidir. Evde çivi paketleme işi veren firmalar size ücretsiz olarak önlük, eldiven, zımba, poşet, maket bıçağı gibi paketleme yaparken ihtiyaç duyacağınız malzemeleri gönderirler. Birbirinden farklı boyut ve kalınlıkta gönderilen çivileri öncelikli olarak ayırmanız gerekmektedir. Ayırma işlemini gerçekleştirdikten sonra her pakete 100 adet çivi koymanız gerekmektedir. Tamamladığınız paketlerin ağzını zımbalamasınız. Ürünleri sorunsuz ve eksiksiz bir şekilde teslim etmeniz durumunda haftalık 350 TL ödeme alırsınız. Aynı düzenle çalışarak çivi paketleme işinden ayda 1400 TL kazanç sağlamanız mümkündür.

Oyla post

“Evde Paketleme İşi 2022 İletişim Bilgileri” üzerine 28 yorum

  • Merhaba kanser hastasiyim ihtiyacım var bende evde paketleme işi yapmak istiyorum tek başımayım Eskişehir de yasiyorum

   Cevapla
  • 2 çocuğum var bakicak kimsem yok çalışamıyorum gercek ise hu yardim edin ne olur

   Cevapla
 1. Balıkesir de yaşıyorum 29 yaşındayım iki çocuk annesiyim çocuklarım küçük olduğu için ev de yapacak bir iş arıyorum tek başıma yapacağım

  Cevapla
 2. Ben bursa inegölde yaşıyorum paketleme işinde elim hızlıdır 2 kişiyiz lütfen dönüş yaparmısınız

  Cevapla
 3. 2 çocuğum var bakicak kimsem yok çalışamıyorum gercek ise hu yardim edin ne olur

  Cevapla
Yorum yapın

2