Akbank Davet Et Kazan Kampanyası

Akbank Davet Et Kazan Kampanyasının Detayları

Akbank’ın yaptığı açıklamaya göre Akbank hesabı var olan kişiler davet kodu ile davet ettikleri kişi başına Chip-para kazanabilecektir. Akbank Davet Et Kazan Programına göre Banka müşterileri, kendilerine özel oluşturulmuş olan davet kodunu yakınları ile paylaşması gerekmektedir. Bu davet kodunu alan kişilerin de Akbank müşterisi olması şartıyla bu paraya sahip olunacaktır.

Akbank Davet Et Kazan Kampanya Koşulları

Akbank müşterilerinin şubeye gitmeden birçok işlemi kolay biçimde gerçekleştirebilmelerini sağlayan bankalardan biridir. Üstelik teknolojik altyapılarını da devamlı olarak geliştirerek müşteri memnuniyetini oldukça önemser. Bunun yanı sıra son günlerde yaptığı kampanyalar ile sürekli adından bahsettirmektedir. Bu kampanyalardan birisi de ‘’Akbank Davet Et Kazan’’ kampanyasıdır. Haydi bu kampanyanın detaylarına göz atalım;

Akbank Davet Et Kazan Davet Kodu Nasıl Alınır?

Akbank Davet Kazan kampanyası dahilinde Kampanya kodu oluşturabilmek için bazı şartlar bulunmaktadır. Bunlardan birincisi; müşterinin mevcut Akbank Kart, Axess ya da Wings Kredi kartına sahip olma zorunluluğu olmasıdır. Henüz kartı olmayan ve kampanyaya katılarak kod oluşturmak isteyen müşterilerin ise, yeni kart edindikten en fazla 2 gün sonra kampanya kodu oluşturabilmeleri mümkündür. Kampanyalı müşteriler, istediği kadar kişiyle oluşturduğu davet kodunun paylaşımını yapabilmekte özgürdür.

Pin
akbank davet et kazan kampanyası

Akbank Davet Et Kazan Kampanyası ile Ne Kadar Kazanılır?

Kampanyalı müşteri, oluşturduğu kampanya kodunu paylaşması ile davet kodunu alan kişinin Akbank müşterisi olması ile 200 TL chip-para kazanabilmektedir. Toplamda ise en fazla 1000 TL chip-para kazanabilmektedir. 1000 TL chip-para kazandıktan sonra kodun paylaşıldığı kişilerin Akbank müşterisi olması ile ek bir chip-para kazanılma durumu bulunmamaktadır. Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu andan itibaren kişilere teslim edilmektedir. Kazanımlar SMS ile müşterilere iletilmektedir.

Akbank kampanyası dahilinde kazandığınız chip-paralar kampanyaya katılan müşterinin aktif olarak kullandığı Akbank, Axess ya da Wings Kredi Kartına yüklenmektedir. Bu kartlardan birisi yoksa kampanya dahilinde kazanılan chip-paraların ödemesi gerçekleşmeyecektir.

Akbank Davet Et Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Akbank Kazan Kampanyasından, Akbank müşterisi olup Akbank’lı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil uygulaması üzerinden gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanır. Bu kampanyadan yalnızca Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilmektedir. Şahıs firmaları ve tüzel müşteriler bu kampanyadan ne yazık ki yararlanamamaktadırlar. Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kimseler için geçerlidir.

Davet kodu gönderilerek müşteri olacak kişinin Akbank Mobil üzerinden başvuru yapması sonrasında sürecin Akbank Mobilden değil kurye süreci ile tamamlanması gerekmektedir. Müşteri olma aşaması kurye ile tamamlandığında kodu paylaşan kişiye chip-para ödemesi gerçekleşmektedir.

Akbank Davet Et Kazan ile Kazanılan Chip-Paralar Nasıl Kullanılır?

Kampanya dahilinde ödenen chip-parayı Akbank kartın anlaşmalı olduğu yerlerde kullanabilmeniz mümkündür. Alışverişlerinizde istediğiniz miktarda chip-paranızı kullanabilirsiniz. Chip-paraların nakit olarak kullanılması mümkün değildir ancak bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. Akbank kartınızda, Axess veya Wings Kredi kartınızda birikmiş olan chip-paraları kullanmanız için bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde yapılan alışveriş sırasında kasada kasiyere chip-paranızı kullanmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Kasada sizin kullanmak istediğiniz tutar pos cihazına girilmekte ve ödemeniz bu sayede gerçekleşmektedir. Yapmış olduğunuz alışverişler kartınızdaki chip-para miktarından fazla tutmuş olma durumunda ise kalanını nakit ödeyebilme imkânınız da bulunmaktadır.

Akbank Chip-Para Nerelerde Geçerlidir?

Akbank chip-para Akbank’ın anlaşmalı olduğu her yerde geçmektedir. Haydi bunlardan birkaçı şunlardır;

 • Carrefoursa
 • Kipa
 • Kiler
 • ŞOK Market
 • Migros
 • Happy Market
 • Metro Toptan Marketler
 • Sarıyer Market
 • BİM
 • A101

Akbank chip-paralarınızı internet üzerinden yapmış olduğunuz alışverişlerde de kullanabilirsiniz. Tek şart alışveriş yaptığınız internet sitesinin Akbank ile anlaşmalı olmasıdır. Kartınızda bulunan chip-paranın bir kısmını ya da tamamını kullanarak alışveriş yapabileceğiniz siteler şunlardır;

 • hepsiburada.com
 • n11.com
 • e-bebek.com
 • gittigidiyor.com
 • teknosa.com
 • gramaltin.com
 • turna.com

Akbank Davet Et Kazan Kampanyası Ne Zamana Kadar Devam Ediyor?

Davet Et Kazan Kampanyası, 31 Ekim 2022 tarihine kadar devam etmektedir. Davet kodu gönderilen kişinin 31 Ekim 2022’ye kadar gönderilen kod üzerinden Akbank müşterisi olmayı onaylaması gerekmektedir. Aksi takdirde bu tarihten sonra Akbank müşterisi olsa dahi kampanya kodunu paylaşan kişiye chip-para kazandırmaz. Bu yüzden kodu paylaşan kişi, davet kodunu gönderdiği kişiyi 31 Ekim 2022 tarihinden önce Akbank müşterisi olması gerektiği konusunda bilgilendirmesi gerekmektedir.

Akbank’ın oluşturmuş olduğu bu kampanyanın diğer koşullarını merak ederseniz buraya tıklayarak akbank.com’dan bilgileri teyit edebilirsiniz.

5/5 - (1 vote)
Yorum yapın

2